Рішенням  26-ї сесії від 7 червня 2018 року № 631 – VІІ  депутати Татарбунарської міської ради  здійснили передачу соціального житла, яке отримали в місті Татарбунари діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, з балансу виконавчого комітету міської ради на баланс управління майном комунальної власності та благоустрою міста Татарбунари. Метою цієї  передачі  є встановлення постійного  контролю за збереженістю майна соціального житла,  який управління буде здійснювати  протягом 10-ти років, до отримання його мешканцями права на приватизацію цього соціального житла, що повністю відповідає прийнятим законодавчим нормам у цій сфері.

  Відтепер працівники управління  періодично будуть здійснювати перевірку стану  будинків та квартир, придбаних міською радою у вигляді соціального житла за кошти державного бюджету, отриманих у вигляді субвенції місцевим бюджетам згідно Постанови Кабінету Міністрів України  від 15 листопада 2017 року № 877 «Про затвердження Порядку та умов надання у 2017 році субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво/капітальний ремонт/реконструкцію малих групових будинків, будинків підтриманого проживання, будівництво/придбання житла для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла для дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, виготовлення проектно-кошторисної документації».

  На даний час із 10-ти молодих людей, які згідно попереднього рішення міської ради отримали ордери  на заселення та постійне проживання,  отримали ключі та вселилися в житло  7 чоловік, в тому числі  4 з них вже зі своїми сім`ями.  Ключі від інших трьох помешкань будуть вручені  їх жителям після  повернення з місця їх тимчасової роботи.

 

В ході   обговорення та прийняття  зазначеного рішення  депутатами було відмічено, що  будинки та квартири, передані під соціальне житло, знаходяться в доброму стані, який потрібно не тільки підтримувати, а в міру можливості розвивати. Надати допомогу ініціативам молодих людей можна буде і шляхом добрих рекомендацій щодо їх дбайливого господарського відношення  до отриманого майна.  Постійним  помічником в цьому, відповідно до прийнятого рішення депутатів,  і стане    управління майном комунальної власності та благоустрою міста Татарбунари.