Фотофакт

  Встановлена  в минулому періоді в зоні центрального міського парку,  головна міська дитяча площадка стала спільною ініціативою  Татарбунарського міського голови Андрія Глущенка та  місцевої громадської організації  «Українське вільне козацтво»,  яке очолює Сергій Бондаренко. З перших днів функціонування дитячого майданчика яскраві кольори його  нового обладнання  привернули неабияку увагу дітей нашого міста, і з того часу, майже щодня, там  можна бачити радісні дитячі усмішки, чути їх дзвінкі голоси, спостерігати за дитячими розвагами.

 Проте, активному дитячому відпочинку не завжди сприяли погодні умови: після  дощів територія площадки,  застелена піщаним покриттям,  перетворювалася  у водні міні-озера, на  пішохідні доріжки наносився грунтовий мул. Проаналізувавши такі незручності, в міській раді прийняли рішення  замінити  піщане покриття  спеціальною  дерев`яною сумішшю, яка добре пропускає вологу в землю. Окрім цього, від майданчика і тротуарних доріжок відвели водостік. І, сьогодні  батьки, які  приходять зі своїми дітьми в цю зону відпочинку, задоволено відмічають: «дитяча площадка змінила  свій вигляд в кращу сторону,  ми разом з дітьми відчуваємо  себе набагато впевненіше і зручніше, на площадку тепер можна прийти, не чекаючи довгого висихання піщаного покриття».   

  

 Тримаючи в зоні своєї особливої уваги питання  відпочинку і  оздоровлення  найменших городян міста,  міська влада  і надалі буде посилювати пріоритети  у цій сфері.