Сьогодні  члени комісії Татарбунарської міської ради з визначення переможців конкурсу на кращу вулицю та кращий будинок міста здійснили робочий виїзд по районам міста з оглядом будинків та вулиць, поданих як кандидати на участь в конкурсі депутатами міської ради.

       Члени комісії оглянули загальний вигляд будинків та вулиць, впорядкованість та облаштування територій біля домогосподарств, визначили рівень системності підтримання господарями порядку біля своїх будинків. За результатами виїзду та подальшого колективного обговорення в ході засідання комісії були визначені 10 найбільш впорядкованих будинків та три кращих вулиці. Результати конкурсу будуть проголошені 28 серпня, в ході святкування Дня міста, безпосередньо під час урочистої церемонії   відзначення  громадян та трудових колективів підприємств, установ, організацій, творчих колективів за заслуги перед громадою міста, що відбудеться в районному Будинку культури. Всі визначені переможці отримають нагороди та цінні подарунки від Татарбунарської міської ради.  

 

 

      Конкурс на кращу вулицю та кращий будинок міста, який став вже традиційним, проводиться Татарбунарською міською радою напередодні відзначення Дня міста протягом 15-ти років. Щороку відповідним рішенням виконавчого комітету міської ради затверджується склад комісії, до якої входять члени виконкому, представники місцевих засобів масової інформації та трудових колективів міста. Конкурс як правило не проголошується, тому що передбачається, що будинок, або вулицю потрібно утримувати в постійному порядку, а не готувати їх вигляд для періодичного огляду. Міська рада в засобах масової інформації  повідомляє тільки про утворення відповідної комісії.

      Закономірним фактом діяльності цієї комісії протягом останніх років є її одноголосний висновок після кожного щорічного підведення підсумків конкурсу про певну ступінь важкості визначення переможців. Як зазначають члени комісії «місто Татарбунари славиться справжніми господарями, які в міру своїх сил розвивають свої домогосподарства, підтримують благоустрій на своїх вулицях та біля своїх будинків, а від цього і зростає загальний благоустрій міста. Більшість домогосподарств знаходиться в системному впорядкованому стані, і це приємно, це добре відображається на загальному іміджі нашого міста». І цього разу висновки комісії підтвердили відому істину: «порядок в місті розпочинається з порядку в кожному домі»