23 та 24 серпня ми відзначаємо головні державні свята: День незалежності та  День Державного Прапора України, а також 74-у річницю  визволення міста Татарбунари  та Татарбунарського району від нацистської окупації в роки Другої світової війни.

  Пройдений час показав, що ми маємо бути гідними великого подвигу, який здійснили наші старші покоління, захищаючи та визволяючи рідну землю від фашизму - грізного ворога всього людства, який в першій половині ХХ століття намагався встановити світове панування.       

  Сучасний шлях, який ми проходимо також для нас нелегкий, але тільки спільна праця, національна та суспільна злагода зможе підняти дух всього народу, зміцнити його сили, додати енергії та можливостей для здійснення добрих змін в багатьох сферах  суспільного життя нашої держави. Впевнений, що завдяки активній позиції жителів міста та всього татарбунарського краю, об’єднаним зусиллям та усвідомленням власної відповідальності за майбутнє  ми досягнемо успішних перетворень  у нашому житті.

    Від імені депутатського корпусу та виконавчого комітету Татарбунарської міської ради  щиро вітаю  вас з нинішніми святами.

   В ці дні   бажаю всім жителям міста та району мудрості, виваженості, злагоди та  взаємної шани. Нехай кожна родина буде багата здоров`ям, добробутом, сімейним затишком!  Нехай мир і добро завжди будуть на нашій землі!

З повагою

Татарбунарський міський голова                                                 Андрій Глущенко