Шановні жителі та гості міста Татарбунари!

       

       28 серпня ми традиційно відзначаємо День нашого рідного міста. Щороку урочистості на його честь сповнюють наші серця безмежною любов`ю до краю, де народилися, чи волею долі з інших країв обрали його для стежок життя. Саме в цей особливий день місто приймає велику кількість гостей, в святковій атмосфері зустрічаються родини і збуваються очікування радісних почуттів від добрих побачень, щирого спілкування, навідування рідних і улюблених місць.

      Наше місто Татарбунари, з незвичною  для багатьох гостей назвою, постало серед степових просторів в глибині віків, має загадкову історію, неповторний за своєю природою та рукотворним розвитком вигляд. Його вулиці і провулки, площі і парки не схожі на такі, що є у великих містах і мегаполісах, але вони для нас найкращі і найрідніші, тому що ми щодня проходимо цими дорогами і черпаємо від них духовну силу та велику життєву енергію.

      Економічний та духовний потенціал міста із року в рік розвивають його  працелюбні жителі, професіонали своєї справи, які передають із покоління в покоління найкращі трудові традиції в усіх основних сферах міського господарства. Кожен досягнутий спільний результат, або переможний успіх окремого татарбунарця  формує імідж нашого міста і прославляє татарбунарський край  далеко за його межами.  Тому,  сьогодні, і у всі часи, найбільшою гордістю міста були і є його жителі, чиє постійне прагнення до нових економічних зрушень та досягнення  добробуту стає найголовнішим  фактором поступального розвитку міста.

       Якими б не були нелегкими часи, але разом: міській владі та громаді міста  вдається забезпечувати стабільне функціонування його соціально-економічної сфери, проведення в місті поступових економічних змін  та, найголовніше, збереження і примноження національного порозуміння. Спільною з вами працею, шановні татарбунарці, в нашому місті здійснено немало корисних справ. У нас є спільні досягнення, є і спільні орієнтири, над якими  треба працювати надалі. Впевнений, що немає жодного татарбунарця, який би був байдужим до загальноміських справ, який би стояв у стороні і не долучався б до  спільних ініціатив. Вірю, що всі свої сили та задуми ми разом будемо спрямовувати на розбудову свого рідного міста, процвітання  всього рідного краю та добробут  своїх  родин.  

     Напередодні Дня міста з великою повагою  висловлюю вдячність усім його трудівникам, - всім тим, хто створює добробут у аграрно-промисловій сфері і підприємницькій діяльності, на транспорті і  в галузі енергетичної безпеки, в закладах охорони здоров`я, освіти і культури, у сфері правопорядку, громадської безпеки та  в місцевих органах виконавчої влади  і місцевого самоврядування. Щиро бажаю всім жителям та гостям нашого міста міцного здоров’я, добробуту, родинного затишку, успіхів, великих духовних та тілесних сил для здійснення добрих справ в ім’я  щасливого майбутнього рідної землі! Зі святом!

З повагою

Татарбунарський міський голова                                                       Андрій Глущенко