Таким побажанням  перекликалися  привітання  жителів та гостей міста, які  виходили на всі святкові публічні площадки, визначені центрами проведення головного свята татарбунарців, що пройшло 28 серпня, – Дня рідного міста Татарбунари.  У вітальних словах  був закладений глибокий зміст  того, чого хочуть самі татарбунарці: «Ангела хранителя та Божої ласки» - побажав місту та його жителям  депутат Одеської обласної ради  Дмитро Барвіненко;  «процвітання і завжди красивих свят» - народний депутат України Віталій Барвіненко;  «покровительства Пресвятої Богородиці, миру між близькими, сусідами та друзями» - депутат Одеської обласної ради Трифон Антов;  «здійснення нових проектів і нових ідей розвитку міста» - директор музею бессарабських німців міста Штудгарта (Німеччина), голова Фонду громади бессарабських німців Інго Ізерт;  «стабільного успішного розвитку, примноження усіх духовних і матеріальних надбань» - голова Татарбунарської районної ради Віктор Донкоглов;  «доброго сьогодення і щасливого майбутнього» - виконуючий обов’язки голови Татарбунарської районної державної адміністрації Володимир Стеценко;  «примноження гостинності і щедрості татарбунарської землі» - побажання всіх професійних та самодіяльних артистів, які радували учасників святкувань  протягом дня.

       З нагоди свята  та за заслуги перед громадою міста цілий ряд його жителів - представників підприємств, організацій, установ, спортивних та творчих колективів (дитяча та доросла команди футбольного клубу «Татарбунари – Колос» - капітани команд Андрій Веселов, Олександр Скребець; танцювальні колективи: «Імпульс» - керівник Ольга Лукіна, «Dance World» - керівник Вікторія Павлова,  «Exclusive dance» - керівник Дмитро Стасі), а також депутатів, членів виконавчого комітету, підприємців отримали на сцені районного Будинку культури з рук Татарбунарського міського голови відзнаки, грамоти, цінні подарунки, грошові сертифікати. Грамотами, цінним подарунком, або грошовою винагородою були нагороджені мешканці трьох кращих вулиць в місті: Микити Лісового, Молодіжна, Василя Тура та кращих домогосподарств, які представили жителі міста: Валентин Сьомкін, Олександр Кирган, Марія Корецька, Лідія Барбанягра. Михайло Коваленко, Яків Флоря, Галина Сухоліта, Андрій Тарасюк, Всеволод Економ, Василь Чумаченко.

  Грамотами та цінними подарунками були нагороджені учасники виставки голубів та декоративної птиці, яка вже полюбилася городянам і гостям міста та стала традиційним заходом цього святкового дня. Серед нагороджених: любителі птахів з міст  Ізмаїл, Білгород-Дністровський, Татарбунари та сільських населених пунктів: села Кам`янка, Шевченкове, Виноградовка, Саф`яни, Борисівка та Дмитрівка.

  Окрасою свята на честь Дня міста стали проведені: «місто щасливих дітей», розгорнуте в міському парку імені Татарбунарського повстання; шахово-шашковий турнір на оновленій площадці, в оточенні скульптурних фігур шахових короля та королеви; спортивний забіг, який вже другий рік збирає небайдужих до спорту татарбунарців та позначається безпосередньою участю у ньому міського голови;  змістовна вечірня програма за участю юних барабанщиць «Студія 117 – місто Одеса», Одеської державної філармонії, народного  артиста України Миколи Свидюка.

 Тріумфом вечірньої концертної програми став виступ вокальної групи «Авіатор» та святковий  феєрверк, які в подарунок місту організував народний депутат України Віталій Барвіненко.

  Вітаючи в цей день  жителів міста та гостей, Татарбунарський міський голова Андрій Глущенко зазначив: «наше місто славне своєю історією, багате традиціями та культурою, неповторне за своєю природою і колоритом. Але, найвищою дорогоцінністю, якою пишається місто, являються його жителі. Добропорядні і працелюбні, щедрі і гостинні, - справжні господарі своєї землі. Разом, спільними зусиллями, всією татарбунарською громадою ми наводимо лад у своєму спільному домі, розвиваємо місто так, щоб поступово прийти до таких змін, які б радували кожного татарбунарця».

      Яскрава святкова центральна площа міста до самого пізнього вечора не відпускала жителів міста. Добрий світлий настрій від свята залишився в серцях всіх татарбунарців, які по-справжньому люблять місто, а також його гостей.

 

 Татарбунарська міська рада та Татарбунарський міський голова виражають щиру вдячність всім тим, хто надав фінансову, технічну та організаційну підтримку у проведенні  святкових заходів до Дня міста. Зазначаємо їх імена:

 

Віталій Барвіненко, народний депутат України

Дмитро Барвіненко, депутат Одеської обласної ради

Керівники сільськогосподарських підприємств, організацій

Іван Карабецький, генеральний директор ТОВ ім. В.З. Тура

Алла Чумаченко   – голова  правління об`єднання «Татарбунарська райспоживспілка»

Ігор Капітан, генеральний директор ТОВ «Титан»

Олег Вершило, голова ТОВ «Агро – Дар»

Олександр Сивоконь, голова фермерського господарства «Агро – Синтез»

Микола Червицький, голова фермерського господарства «Червицький М.М.»

Приватні підприємці

Самвел Айрапетян,  Олег Отрублянко, Леонід  Семенюк,  Віталій Стоян, Аксентій Мукієнко,  Ольга Мордовцева,  Руслан Скоробогач, Вадим Короленко, Олег Молога, Юрій Янчев.

 

Художники:

Горбатюк Володимир (м. Татарбунари), директор районного історико-краєзнавчого музею

Назаренко Валентина  (с. Трапівка).

 

Установи, заклади, громадські об`єднання, творчі колективи, самостійні професійні виконавці:  

Одеська державна філармонія

Народний артист України Микола Свидюк

Одеські барабанщиці «Студія – 117»

Вокальна група «Авіатор»

Місцеві самодіяльні аматори

Відділ культури Татарбунарської районної державної адміністрації

Районний Будинок культури

Будинок дитячої творчості

Клуб «Турман»

Духовий оркестр Білоліського Будинку культури під керівництвом  Івана Славенка

Танцювальні колективи під керівництвом Лукіної Ольги («Імпульс»),  Павлової Вікторії  («Dance World»),   Стасі Дмитра («Exclusive dance»).

 Велика вдячність всім гостям, хто прийняв наше запрошення і завітав до нас, щоб розділити з нами  святковий настрій на честь відзначення Дня нашого міста Татарбунари та престольного свята  Свято-Успенського храму. Від щирого серця бажаємо всім  гостям радості і щастя на кожен день, хліба і до хлібу на родинному столі, мирної праці і доброго відпочинку, веселої вдачі і оптимізму, здоров’я, добра і щастя !

 Дякуємо всім жителям міста Татарбунари  за добрі справи, які ви здійснюєте на благо нашого міста, за вашу привітність і гостинність, за розуміння у вирішенні проблемних питань місцевого розвитку, за підтримку всіх починань в нашому місті. Нехай всі досягнуті вами результати в розвитку міста повернуться вам сторицею у ваші родини ! Нехай завжди у вас буде успіх і  всі земні блага !

 

Виконавчий комітет

Татарбунарської міської ради