Нові світодіодні світильники 35-50 вт підключені  до електромережі  на вулицях Центральна (Карла Маркса), 23 серпня, Горького, а також на території центрального дитячого майданчика та центрального міського  парку.

       Діяльність  із  покращення вуличного освітлення в місті проходе в рамках модернізації наявної інфраструктури міського господарства та задіяння нових підходів до благоустрою і впорядкування міських територій. Його відновлення  в повному об’ємі та забезпечення безпеки городян у вечірній та нічний час  є одним із важливих завдань міської влади.

 

        Цей важливий напрямок роботи покладено на Управління майном комунальної власності та благоустрою міської ради, на баланс якого з 2003 року міською радою було передано всю наявну на той час інфраструктуру вуличного освітлення, що знаходилася в досить кризовому стані. УМКВ відразу приступило до відновлення вуличного освітлення на вулицях міста. З цією метою були здійснені ряд  кроків:

  • проведено ревізію старих світильників та електропроводу;
  • закуплено лампи на 500 вт; в місцях, де була необхідність замінено або добавлено електропровід;

      -   також здійснено заміну алюмінієвого проводу  на  кабель  СІП; 

      -   придбано спецтранспорт -  автовежу,  за допомогою якої здійснюється вся необхідна робота із відновлення та підключення вуличного освітлення (до цього автовежа орендувалася спочатку на місцевих підприємствах, а також в місті Арцизі);

      -   була здійснена укомлектація електролічильників  в  металеві  щітки  і  закріплення їх  на  будинках приватного  сектору  за  згодою  власників для включення  та  виключення світла.

       В процесі цієї діяльності УМКВ поступово стало застосовувати нові технології, а саме:

       -   впровадження в мережу вуличного освітлення міста нових світодіодних світильників; 

        -   більш широке застосування ламп-економок;

       -   здійснення переходу від простих  електролічильників на 2-х зонні, що надає можливість  економити  плату за  спожиту  енергію вуличного  освітлення та відійти від  контр заземлення;

        - задіяння  більш досконалого альтернативного шляху включення та відключення вуличного освітлення, а саме: замість ручного підключення, що здійснювали власники приватних будівель,  було проведено перенесення електролічильників  на трансформаторні підстанції, встановлено  фотоелементи, в результаті чого  світло включається і виключається автоматично. 

         Важливим фактором є те, що перехід на 2-х зонні електролічильники  управління здійснило першим  в  Татарбунарському районі,  тому цей досвід був активно використаний  відповідними спеціалістами  із Баштанівської, Дмитрівської та  Нерушайської сільських рад.

       Всі ці заходи сприяли покращенню планування роботи УМКВ по цьому напрямку діяльності,  вдосконаленню методів та термінів  відновлення вуличного освітлення та, практично, покриттю всього міста необхідною для цього інфраструктурою.

       На даний час з 78-ми вулиць в місті  до вуличного освітлення не підключені  вулиці Леона Попова, Михайла Колесніченка та Микити Лісового.  І сьогодні ставиться завдання обов’язково підключити ці вулиці протягом поточного року.

2018-06-02-01
2018-06-02-01 2018-06-02-01
2018-06-02-01
2018-06-02-01 2018-06-02-01
2018-06-02-01
2018-06-02-01 2018-06-02-01