Щиро вітаю відвідувачів сайту Татарбунарської міської ради ! 

 

У світі,  який оточує нас, багато гарних, неперевершених за своєю архітектурою і колоритом великих міст, мегаполісів, які належать рукотворній скарбниці людської цивілізації. Слава про такі міста розходиться по всі чотири сторони світу.

Наше  місто Татарбунари – невелике містечко, адміністративний, господарський та культурний  центр Татарбунарського району. Його назва для більшості  жителів Землі є звичайним географічним позначенням , а то й просто невідома. Але для нас, татарбунарців, це найрідніше місто, де кожна вулиця і провулок, кожен парк і сквер, кожна сходинка  до місцевих  знаменитих фонтанів – це невичерпне духовне джерело, надійний оберіг і гордість.

Як і всі великі та малі міста, наше місто  має свій власний історичний літопис,  особливий менталітет, традиції та культуру, які з покоління в покоління зберігаються та примножуються. Особливий духовний пласт, який сформувався в нашому місті, відомий далеко за межами України: художники – професіонали, скульптори, народні умільці, аматори самодіяльної творчості, -працюючи на духовній ниві, наповнюють неповторним змістом кожне своє духовне творіння, допомагають жити людям, надихають їх на добрі справи, вселяють віру та надію в прекрасне. Татарбунарці, які по - справжньому люблять свою малу Батьківщину, з великою повагою відносяться до своєї історії, як до славних її сторінок , так і драматичних.  

 В нашому рідному місті  живуть  і  трудяться люди, які своїм розумом та руками, серцем та душою протистоять примхам природи, економічним труднощам, демонструють не тільки свою майстерність, талант, а й любов до своєї землі, улюбленої справи, до своїх співвітчизників та гостей. 

 Впевнений в тому, що ми всі разом, всією татарбунарською громадою, будемо розвивати наше місто, покращувати його вигляд,  зрушувати  його проблемні питання і наближувати якість життя в ньому до найкращих стандартів.

Маю  надію і на вашу підтримку, шановні відвідувачі сайту!

Читайте наш сайт, відкривайте будь – які розділи, цікавтеся  новинами – і ви дізнаєтеся про багаті історичні традиції міста Татарбунари, про його сьогодення та повсякденне життя. Інформація, викладена на сайті, буде необхідною і корисною для вас.

 Від щирого серця бажаю відвідувачам нашого сайту, всім татарбунарцям здоров’я, добра і щастя. Нехай в кожній родині буде достаток та злагода. Миру, щедрих врожаїв та процвітання рідному краю!   

 З повагою Татарбунарський   міський голова

 Андрій Глущенко!