Не в найкращі часи для  медичної сфери,  в складних умовах реформування, здійснюючи багаторічний пошук шляхів вирішення складних проблем, люди в білих халатах ціною неймовірних зусиль підтримують належний рівень медичної допомоги населенню. Незважаючи на труднощі в роботі, продовжують теплом своїх сердець, чесно й самовіддано служити своєму високому покликанню.

        Напередодні  професійного свята  медичні працівники традиційно приймали вітання  від  представників громадськості та місцевих органів влади на святковій концертній програмі в районному Будинку культури. З добрими побажаннями до  лікарів, медичних сестер, фельдшерів, санітарів та представників допоміжного технічного персоналу звернулися керівники медичної галузі району Іван Арапу, Світлана Стогній, Валентина Попадюк, Римма Доніч, а також голова Татарбунарської районної ради Віктор Донкоглов, Татарбунарський міський голова Андрій Глущенко, староста села Безім`янка Тузлівської об’єднаної громади Неля Загранична та інші.

   

                                       Шановні мешканці міста !

 На даний час  в місті склалася складна ситуація з водопостачанням, на яку впливає високий, майже критичний,  рівень зношеності мереж водопровідного господарства та застаріла його інфраструктура. Комунальне підприємство «Водопостачальник» та  аварійно-ремонтна бригада при Татарбунарській міській раді здійснюють системні заходи для проведення необхідних змін, а саме ремонт мережі та заміну необхідного обладнання.

 На даний час термінові роботи проводяться на центральній насосній станції КП «Водопостачальник» та водопровідних мережах. У зв’язку з тим, що дані роботи неможливо  проводити без зупинення подачі води, в місті  відбуваються перебої у водопостачанні.

   Враховуючи  зазначені фактори,  виконавчий комітет Татарбунарської міської ради приносить вибачення за вказані  незручності та просить віднестися до цієї проблеми з розумінням. КП «Водопостачальник»  разом з аварійно-ремонтною бригадою міської ради приймає всі необхідні заходи для найскорішого виконання цих робіт.  

Виконавчий комітет

Татарбунарської міської ради

         Татарбунарський автовокзал, порівняно з автобусними станціями інших районних центрів Півдня Одеської області,  знаходиться  в найбільш зручному  місці: вздовж  траси міжнародного значення М-15,  в південно-західній окраїні міста, де вдало перетинаються шляхи і постійно відбувається рух транспорту та  його пасажирів в різних напрямках.  Щодня автостанція  здійснює  розвантаження великої кількості пасажиропотоку, що пересувається  як всередині району, області, так і поза її межі.

        Враховуючи міжнародний статус автошляху і той важливий факт, що місто Татарбунари відіграє роль одного із крупних транспортних вузлів південної частини Одеської області, осучаснення автовокзалу дуже необхідне. Модернізований внутрішній та зовнішній вигляд автовокзалу потрібний перш за все місту та його жителям, так як покращення умов обслуговування  є виявом турботи про них та загальним  показником добробуту міста.  На даний час  підготовлено  Проект Генерального плану реконструкції міського автовокзалу, який розробив житель міста Татарбунари, провідний архітектор  ПП «Вертикаль –Е» Олександр Очинський. За характеристикою проекту, наданою його розробником, в ході проектування враховувалися такі необхідні фактори, як зручність і комфортність для пасажирів, можливість для них отримати на території вокзального комплексу ряд послуг, сприятливі умови для руху та зупинок  автотранспорту (в`їзд та виїзд з території, зручність платформ, можливість маневрування), наявність зелених зон, привокзальних площадок, господарської зони та інше.  Планом передбачена реконструкція пасажирського залу, диспетчерського пункту, білетних кас, в тому числі створення  необхідних умов для  персоналу автовокзалу, який буде здійснювати регулювання пасажиропотоками та обслуговування території.  Важливо підкреслити, що даним проектом збережено  всі тимчасові споруди на тій частині території автовокзалу, де здійснюють свою діяльність місцеві підприємці.

Именно так, в максимально заполненном зрителями зале районного Дома культуры, ежегодно проходят торжественные выпуски воспитанников музыкальной школы. И этим нашему городу, да и району в целом, можно по-хорошему гордиться. Ведь это свидетельствует, с  одной стороны о стремлении татарбунарцев к высоким духовным началам, а с другой - подтверждает  уровень профессионализма преподавательского состава школы, и конечно же большое количество талантливых юных дарований татарбунарского края. А мы все знаем: музыка делает чудеса. Мир вокруг становится добрее,  души и сердца  людей более открытыми  и отзывчивее  друг к другу.

 

Такий висновок зробили  на своєму засіданні члени виконавчого комітету міської ради в ході ознайомлення з проектом, яке провів його розробник, провідний архітектор  ПП «Вертикаль –Е» Олександр Очинський.