В останній день вересня Україна відзначає День усиновлення. Вперше почали відмічати в країні 30 вересня 2009 року.  Це надзвичайно тепле свято людяності та милосердя, яке невипадково збігається з днем християнських святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. У нашій країні це свято було встановлено, як данина подяки і поваги людям, які не побоялися взяти дитину з дитячого будинку і вся країна вітає чоловіків і жінок, які стали батьками.

20220921 113323

Шановні жителі села Струмок!

Щиро вітаю вас з храмовим святом та Днем вашого рідного села, які відзначаються 21 вересня.

Всі мешканці півдня нашої країни з давніх часів славляться своєю працьовитістю. І жителі села Струмок не виняток. Хочу від всього серця подякувати вам за вашу працелюбність, а також за вашу єдність, дружелюбність, жагу до миру та готовність будь якої миті прийти на допомогу. Це дуже важливі якості в наше нелегке сьогодення.

В цей святковий для вас день щиро бажаю вам міцного здоров’я, сил та натхнення у ваших добрих справах, щастя та добробуту вашим родинам, здійснення всіх ваших мрій та мирного блакитного неба. Зі святом!

З повагою
Татарбунарський міський голова
Андрій Глущенко

20220919 085236

На щотижневій оперативній нараді з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету (апарату) та виконавчих органів Татарбунарської міської ради міський голова Андрій Глущенко обговорив питання розміщення осіб, евакуйованих з місць, де проходять бойові дії. Відповідальні керівники повідомили про стан виконання заходів та про поточні потреби, які виникають в ході роботи.

307711883 191452966591034 4286117482932572323 n

Служба у справах дітей Татарбунарської міської ради інформує:

І знову надійшла  допомога від Громадської організації  "МРІЙ ТА ДІЙ!" у вигляді продуктів харчування та засобів гігієни. Директор Петракевич Тетяна та її помічники - наші рятівники.

16 вересня кожного року ми згадуємо знакову подію для кожного мешканця міста Татарбунари – день Татарбунарського повстання. Круглий стіл з цієї нагоди провели і в цьому році в міській бібліотеці.