263087

Татарбунарська ДПІ Головного управління ДПС в Одеській воласті нагадує, що до 1 вересня 2022 року в Україні триває кампанія одноразового (спеціального) добровільного декларування, під час якої громадяни мають можливість добровільно задекларувати активи, з яких раніше не були сплачені податки.

foto 1 800x445

За минулу добу на території Одеської області за даними ДУ «Одеський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» проведено 1259 ПЛР-досліджень та 143 дослідження методом ІФА на виявлення коронавірусу SARS-CoV-2.

Зафіксовано 670 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19, з яких 360 жінки та 310 чоловіка (у тому числі 93 дитини та 7 медичних працівників). Найбільша кількість нових випадків – у м. Одеса (225 осіб).

IMG 9790

В ході спільної роботи депутати прийняли 34 рішення з різнопланових питань.

den sobornosti

Шановні жителі Татарбунарської громади, прийміть сердечні вітання з державним святом – Днем Соборності України.

З глибини стародавніх віків відомо, що основу будь-якого прогресивного розвитку складають найважливіші людські цінності спільного буття: стабільний суспільний мир, міжнаціональна та міжконфесійна злагода, взаємне добросусідство та життєве порозуміння між людьми, які проживають поряд. Тільки в таких умовах можливо здійснювати поступальний соціально-економічний та культурно-гуманітарний розвиток.