IMG 0315

Попередньо обговоривши питання порядку денного на спільному засіданні постійних депутатських комісій, депутати оперативно прийняли 20 рішень з різних питань місцевої життєдіяльності.

image

28 червня в Україні відзначається День Конституції, прийняття якої в 1996 році стало одним з найважливіших кроків на шляху розвитку нашої держави.

З того часу Конституція стала основним законом нашої країни, а її конституційні положення важливим фактором консолідації українського суспільства. Постійне співставлення державного та суспільного життя з нормами Конституції надавало можливість нашій країні динамічно розвивати свою економіку та її духовні засади. Заради блага всього українського народу були досягнуті злагода і порозуміння в державі.

Сьогодні українські громадяни знають, що стабільне дотримання положень Конституції надасть можливість зміцнити нашу країну, забезпечить розширення прав територіальних громад, посилить взаємну довіру між органами влади і громадянами та створить умови для стабільного динамічного розвитку українського суспільства. Глибоко переконаний, що наш народ подолає всі труднощі і в Україні будуть створені всі умови для добробуту всіх українських громадян.

Напередодні свята щиро вітаю всіх з Днем Конституції України і бажаю вам міцного здоров’я, родинного затишку, успіхів та великих духовних сил для добрих справ в ім’я щасливого майбутнього рідної землі. Нехай миром та плідною працею повниться кожен ваш день!

З повагою
Татарбунарський міський голова
Андрій Глущенко

bez nazvaniya 171 1
ВІДДІЛ МІСТОБУДУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ, ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ІНФОРМУЄ:

maxresdefault 1024x576 1 1
Відповідно до спільного наказу Одеської обласної військової адміністрації від 17 червня 2022 року № 10, з метою створення безпеки судноплавства та недопущення загибелі чи травмування цивільного населення, ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ вихід та перебування плавзасобів флоту рибної промисловості для вилову водних біоресурсів у внутрішніх водоймах Одеської області, а саме: Тилігульський лиман, Малий Аджалицький лиман, південна частина Дністровського лиману (Білгород-Дністровський – Шабо – Затока –Кароліно-Бугаз – Роксолани – Овідіополь), Будацький лиман, оз. Сасик, оз. Шагани, оз. Алібей, оз. Бурнас, р. Дунай (крім ділянок: 72 миля – 62 км р. Дунай; 47 – 36 км р. Дунай; 34 км р. Дунай – 12 км Соломонового рукава; 12 – 0 км Соломонового рукава; 21-17 км р. Дунай).
ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ вихід плавзасобів флоту рибної промисловості у внутрішніх водоймах Одеської області (за винятком вищезазначених), лише у світлий час доби суб’єктам господарювання, які здійснюють діяльність на підставі дозволу на спеціальне використання водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах (їх частинах), дозволу на спеціальне використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно заповідного фонду, в режимі спеціального товарного рибного господарства, з урахуванням безпекової ситуації та мінімізації ризиків для цивільного населення.

IMG 0269

В порядок денний чергової сесії, пленарне засідання якої заплановане на 24 червня, виноситься 19 питань.