Шановні члени виконавчого комітету 

доводемо до Вашого відома , що засідання виконавчого комітету переноситься з 26.09.2018 на 27.09.2018 .р. на 14.00 , в звязку з тим що 26.09.2018 р , відсутністій кворум. 

Шановні сільгоспвиробники, голови селянських(фермерських) господарств та власники майнових сертифікатів на об’єкти аграрної інфраструктури!

    Виконавчий комітет Татарбунарської міської ради звертається до Вас  стосовно активізації Вами оформлення документів на право володіння та оренди земельних ділянок, формування земельних ділянок з присвоєнням кадастрових номерів, оформлення Вами прав власності на частки в майнових комплексах аграрної інфраструктури (ферми, теплиці, склади тощо) відповідно до наданих Вам сертифікатів з метою упередження випадків силового (рейдерського) захоплення земельних ділянок та об’єктів аграрної інфраструктури.

Роз’яснення та консультації з цих питань надаються спеціалістами управління агропромислового розвитку Татарбунарської районної адміністрації (вул.Центральна,36, м.Татарбунари, т. 3-24-37) та виконавчого комітету Татарбунарської міської ради (вул.Лесі Українки, м.Татарбунари, т.3-15-90).

   Інформуємо, що у складі Головного управління Держгеокадастру в Одеській області, сформовано відділ по контролю за використанням земель, яким у разі порушення земельного законодавства (самовільне захоплення, нецільове використання, використання без документів на право володіння (розпорядження) тощо) складаються протоколи та накладаються відповідні штрафи.

   Також інформуємо, що обробка земель сільськогосподарського призначення без укладеного та належним чином зареєстрованого договору з власником, може класифікуватись як правопорушення у сфері земельного законодавства або у сфері господарської діяльності.

Оголошення

        09.07.2018 року о 14:00 годині відбудеться засідання комісії з питання будівництва, управління комунальною власністю, транспорту, зв’язку та благоустрою.

Порядок денний :

  1. Про перевірку тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в м. Татарбунари на наявність та відповідність до паспортів прив’язок;
  2. Про розгляд заяви мешканців вул. Кооперативна.

 

Татарбунарська міська рада  запрошує всіх  любителів футболу  на чемпіонат Татарбунарського району: ФК «Татарбунари - Колос» -  ФК «Жовтояри», який відбудеться в неділю, 24 червня 2018 року, на  стадіоні міста Татарбунари. Початок гри:

  • 17.00: юнацькі команди;
  • 18.00: дорослі команди.

 

Виконавчий комітет

Татарбунарської міської ради

     Комісія вирішила перевірити всі тимчасові споруди на території міста на відповідність паспорту прив’язки та наявності паспорту прив’язки. Просимо голову Татарбунарської міської ради опублікувати на сайті Татарбунарської міської ради та в газеті «Татарбунарський вісник» про перевірку  тимчасових споруд на протязі 30 днів з дня публікації.

Склад комісії:

Голова Гажийський В.В., члени Рацький Д.Г., Пушков С.К., Лускало, Бондаренко Ю. О.

Запрошені:

Заступник міського голови - Лєсніченко О.В.,начальник відділу земельних відносин виконкому-  Катанов І.В., в.о. начальника відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури райдержадміністрації – Павленко Н.В., депутат Татарбунарської міської ради – Плита В.В.