У важких життєвих обставинах складно зорієнтуватися та знайти свій шлях, зробити перший крок для руху в сторону якісних змін і перетворень. Але поруч так багато людей, які змогли знайти в собі внутрішні сили та мають неймовірний життєвий досвід, яким готові поділитися. Ми маємо на меті створити платформу, де були би зібрані найкращі соціальні ініціативи та Проекти.

На виконання Плану заходів на 2021 і 2022 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар'єрного простору в Україні на період до 2030 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 04.08.2021 № 883-p, Мiнiстерство соціальної політики України оголошує проведення конкурсу на кращий соціальний проект/iнiцiативу.

Метою даного Конкурсу є виявлення найкращих ініціатив та успішних кейсів, реалізованих в громадах на території України фізичними особами, громадськими та релігійними організаціями, впровадження кращих практик врядування на державному рівні й на місцях через принципи прозорості, справедливості, рівності, гласності, верховенства права та прав людини.

Запрошуємо до участі шляхом заповнення відповідних аплікаційних форм та до 7 лютого 2022 року надсилання їх на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . За результатами поданих даних буде створено єдиний портал ініціатив, успішних кейсів, сформовано базу партнерів та громадських діячів, а також визначено та відзначено громаду з найкращими практиками врядування в соціальній сфері.

До уваги суб'єктів господарювання!

Одеська облдержадміністрація проводить конкурс з відбору суб’єктів господарювання для організації та проведення демонтажу рекламних засобів поза межами населених пунктів в Одеській області, розміщених з порушенням Типових правил розміщення зовнішньої реклами поза межами населених пунктів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 05 грудня 2012 року №1135 (зі змінами), крім тих, що розташовані в межах смуги відведення автомобільних доріг.

Шановні споживачі КП «Водопостачальник»!

З 1 січня 2022 року скориговані тарифи на послуги з централізованого водопостачання:

  • Для населення та інших споживачів с. Нова Олексіївка – 29,34 грн.
  • Для населення с. Глибоке – 26,78 грн.
  • Для бюджетних установ та інших організацій с. Глибоке – 40,17 грн.

Додаток: Калькуляції розрахунку з централізованого водопостачання.

З повагою
адміністрація КП «Водопостачальник».

У відділі  освіти Татарбунарської міської ради  8.12.2021 року відбувся конкурс по відбору  суб’єктів оціночної діяльності на проведення оцінки буфету КЗ «Дмитрівський ЗЗСО I-III ступенів» Татарбунарської міської ради Одеської області. Переможцем був оголошений  ПП «БВКФ «Кулекспобуд».

Начальник відділу освіти
Ольга ВИХРИСТЮК

Татарбунарська міська рада оголошує конкурс з відбору виконавця робіт із землеустрою на 2021-2022 роки щодо земельних ділянок, на яких знаходяться або будуть будуватись об'єкти комунальної власності, за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, Татарбунарська міська рада.

Заяви на участь у конкурсі, який відбудеться 15.12.2021 року об 11 годині за адресою: Одеська область, м.Татарбунари, вул. Лесі України, 18, 2-й поверх, приймаються до 14.12.2021 року. До заяви повинні надати:

  1. статут;
  2. кваліфікаційне свідоцтво, сертифікат;
  3. витяг з єдиного державного реєстру;
  4. прайс-лист;
  5. інформацію про досвід роботи у землеустрої.