1. Заява про визначення обсягу СЕО «Схеми санітарного очищення населених пунктів Татарбунарської міської ради Білгород-Дністровського району Одеської області: с. Баштанівка, с. Білолісся, с.Борисівка, с. Глибоке, с. Дельжилер, с. Нова Олексіївка, с. Нерушай, с. Струмок, с. Спаське, м. Татарбунари» оприлюднюється шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Татарбунарської міської ради Білгород-Дністровського району Одеської області.
  2. Дата початку обговорення 31.05.2023 р., (відповідно до пп.5, 6 ст.10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку»).

Кінцевий строк громадського обговорення заяви про обсяги СЕО та прийняття зауважень - 24:00 10.06.2023 р.

  1. Способи участі громадськості – надання письмових зауважень і пропозицій.
  2. Ознайомитися з інформацією та подати зауваження та пропозиції щодо визначення обсягу СЕО можна у приміщенні Татарбунарської міської ради Білгород-Дністровського району Одеської області за адресою: вулиця Лесі Українки, будинок 18, місто Татарбунари, Білгород-Дністровський район, 68100,Одеська область, телефон: (04844) 3-23-31, 3-33-55, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та на офіційному веб-сайті: http://tatarbunary.od.ua//
З метою забезпечення доступності соціальних послуг для осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах у зв’язку з бойовими діями, тимчасовою окупацією, деокупацією та на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21.03.2023 року № 248 «Деякі питання реалізації експериментального проекту з надання в закладах охорони здоров’я, які належать до сфери управління Міністерства соціальної політики, окремих соціальних послуг деяким категоріям осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах», передбачено під час реалізації експериментального проекту безкоштовне надання на базі Спеціалізованого Трускавецького санаторію «Батьківщина» та Спеціалізованого Миргородського санаторію «Слава» соціальних послуг, а саме:
- підтриманого проживання;
- надання притулку;
- догляду стаціонарного;
- соціальної адаптації.
Право на отримання соціальних послуг у межах реалізації експериментального проекту мають:
- особи похилого віку,
- особи з інвалідністю з числа внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися з територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією, в тому числі під час обов’язкової евакуації, або в яких житло зруйноване або непридатне для проживання внаслідок пошкодження та інформація про яке підтверджується відомостями Державного реєстру майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією Російської Федерації.
Умовою надання соціальних послуг є наявність довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.
Для отримання соціальних послуг особа, яка потребує подає:
1. заяву про надання соціальних послуг,
2. паспорт громадянина України,
3. документ, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків (картка платника податків),
4. копія довідки до акту огляду медико-соціальною експертною комісією за формою затвердженою МОЗ або пенсійне посвідчення,
5. медичний висновок про здатність до самообслуговування та потребу в сторонній допомозі,
6. декларація про доходи та майновий стан осіб (заповнюються на підставі довідок про доходи кожного члена сім’ї) (довідки з Пенсійного фонду України, Державної податкової служби, Управління соціального захисту населення),
7. довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.
ДОВІДКОВО: Отримати відповідь, роз’яснення чи довідкову інформацію громадяни можуть, звернувшись за номером телефону (04844) 3-12-40 з 09.00 год. до 17.00.год.

БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА ЛІКАРНЯ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ повідомляє, що згідно статті 5 Закону України « Про ідентифікацію та реєстрацію тварин», наказів Міністерства аграрної політики та продовольства України від 04.12.2017 №642 «Про затвердження Порядку ідентифікації та реєстрації великої рогатої худоби та Порядку оформлення і видачі паспорта великої рогатої худоби», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 13.02.2018 за №166\31618(із змінами);від 31.12.2004 №496 «Про запровадження ідентифікації і реєстрації коней», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 06.04.2005 за № 362\10642(із змінами)» від 01.12.2017 №639 «Про затвердження Порядку ідентифікації та реєстрації свиней», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 07.02.2018 за №154\31606( із змінами); від 16.01.2018 N2^0 «Про затвердження Порядку ідентифікації та реєстрації овець і кіз», зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 07.02.2018 за №155\31607(із змінами), власники сільськогосподарських тварин повинні реєструвати та ідентифікувати своїх тварин.

Звертаємось до власників тварин щодо необхідності ідентифікації сільськогосподарських тварин у встановленому порядку.

Також повідомляємо, що за порушення  законодавства з ідентифікації та реєстрації тварин передбачена адміністративна відповідальність за статтею 107-2. Кодексу України про адміністративні порушення.

Для проведення реєстрації та ідентифікації тварин звертатися до місцевих закладів державної ветеринарної медицини.

В. о. начальника
Білгород-Дністровської районної державної
лікарні ветеринарної медицини
Святослав СОБЧЕНКО

Виконавчий комітет Татарбунарської міської ради оголошує конкурс з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Татарбунарської міської ради.

1.Місцем проведення конкурсу є: м. Татарбунари, вул. Лесі Українки, 18.

Підставою для проведення конкурсу є рішення виконавчого комітету Татарбунарської міської ради від 29.12.2021 р. № 311 «Про організацію та проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Татарбунарської  міської ради.

2.Дата та час проведення конкурсу 13 квітня 2023 р., 11:00 год.

3.Уповноважені особи для здійснення зв’язку: Катанов Ігор Володимирович – начальник відділу з питань управління майном, архітектури та земельних відносин Татарбунарської міської ради, Моруз Наталія Валеріївна – головний спеціаліст відділу архітектури, відділу з питань управління майном, архітектури та земельних відносин Татарбунарської міської ради,  тел. 048-44-3-24-64.

4. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

Департамент соціальної та сімейної політики Одеської обласної державної (військової) адміністрації інформує:

Громадська організація Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» та експертна платформа Career Hub проводить новий набір на короткостроковий курс «Career Hub Pro: Фриланс для людей з інвалідністю», який дозволить отримати навички роботи на фрилансі та підвищити можливості власного фінансового забезпечення та професійного розвитку для 75 найбільш мотивованих представників молоді з інвалідністю 18-35 років.

Курс є безкоштовним та передбачає підготовку за трьома напрямками: копірайтинг, графічний дизайн, відеомонтаж.

Тривалість курсу - 2,5 місяця (16 онлайн заходів). За результатом успішного завершення всі учасники отримають сертифікат проходження курсу.

Реєстрація на курс відкрита за посиланням: https://bit.ly/3R5OceQ .

Відповідальна особа: Олександр Мостовий, адміністратор спільноти Career Hub Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , +380966408259.