Найменування                          і місцезнаходження закладу освіти

Комунальний заклад «Татарбунарський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів ім. В. З. Тура» Татарбунарської міської ради Одеської області 68100, Одеська область, Білгород-Дністровський район, місто Татарбунари, вулиця Барінова, 10

Найменування посади

Директор школи

Умови оплати праці

Посадовий оклад, доплати, надбавки встановлюються відповідно до:- постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 року № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери»; - постанови Кабінету Міністрів України від 23 березня 2011 року № 373 «Про встановлення надбавки педагогічним працівникам закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної), вищої освіти, інших установ і закладів незалежно від їх підпорядкування;- постанови Кабінету Міністрів України від 31 січня 2001 р. № 78 «Про реалізацію окремих положень частини першої статті 57 Закону України "Про освіту", частини першої статті 25 закону України "Про загальну середню освіту", частини другої статті 18 і частини першої статті 22 Закону України "Про позашкільну освіту";- наказу Міністерства освіти і науки України від 26.09.2005 року № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ»;- наказу Міністерства освіти і науки України від 15.04.1993 року № 102 «Про затвердження Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти» та відповідно до  інших нормативних документів.

Кваліфікаційні вимоги до директора закладу освіти відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту»

Керівником закладу загальної середньої освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків, пройшла конкурсний відбір та визнана переможцем конкурсу.

Перелік, кінцевий строк і місце подання документів для участі в конкурсі

1. Заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

2. Автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу).

3. Копія паспорта громадянина України.

4. Копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста).

5. Документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою.

6. Копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання.

7. Довідка про відсутність судимості. 8. Довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду.

9. Мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Визначені у цьому пункті документи подаються особисто (або уповноваженою згідно з довіреністю особою) до конкурсної комісії. Відповідальність за достовірність поданих документів несе особа, яка виявила бажання брати участь у конкурсі.

Документи подаються з 09.00 години 31 серпня 2021 року до 18.00 години   30 вересня 2021 року  до відділу освіти Татарбунарської міської ради за адресою: м. Татарбунари, вул. 23 Серпня, 50.

Дата та місце початку конкурсного відбору, етапи його проведення та тривалість

Місцем проведення конкурсного відбору є приміщення відділу освіти Татарбунарської міської ради: м. Татарбунари, вул. 23 Серпня, 50 та приміщення Татарбунарської міської ради: м. Татарбунари, вул. Лесі Українки, 18.

Конкурс складається з таких етапів:

1. Прийняття рішення про проведення конкурсу, затвердження складу конкурсної комісії, оприлюднення оголошення (30 серпня 2021 року).

2. Прийняття документів від осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі (з 31 серпня по 30 вересня 2021 року в приміщенні відділу освіти за адресою: м. Татарбунари, вул. 23 Серпня, 50).

3. Перевірка поданих документів щодо відповідності установленим законодавством вимогам (з 01 по 05 жовтня 2021 року в приміщенні відділу освіти за адресою: м. Татарбунари, вул. 23 Серпня, 50).

4. Допущення та/або недопущення до участі у конкурсі (з 06 по 07 жовтня 2021 року).

5. Оприлюднення на вебсайті Татарбунарської міської ради переліку осіб, допущених до участі у конкурсному відборі (до 8 жовтня 2021 року).

6. Ознайомлення кандидатів із закладом освіти, його трудовим колективом та представниками органів громадського самоврядування закладу (з 11 по 15 жовтня 2021 року за адресою: м. Татарбунари, вул. Барінова, 10).

7. Проведення конкурсного відбору (з 18 по 27 жовтня 2021 року в приміщенні Татарбунарської міської ради за адресою: м. Татарбунари, вул. Лесі Українки, 18).

8. Визначення переможця конкурсу (до 27 жовтня  2021 року).

9. Оприлюднення результату конкурсу на офіційному вебсайті Татарбунарської міської ради (до 28 жовтня 2021 року).

Прізвище, ім’я, номер телефону та адреса електронної пошти особи, уповноваженої надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі в конкурсі

Івкіна Наталя Кирилівна –  головний спеціаліст відділу освіти Татарбунарської  міської ради,

м. Татарбунари, вул. 23 Серпня, 50.

тел. (044) 3-11-60

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.