Татарбунарська  міська  рада

Комісія з  питань  будівництва, управління комунальною  власністю,

транспорту, зв’язку та благоустрою.

                                                                  Комісія відбудеться 02.06.2017 в 14:00 годині

Порядок денний

1. Про передачу плитки тротуарної на баланс яслів – садка «Незабудка», згідно 2 питання порядку  денного  17 сесії 7 скликання.

2. Про надання згоди на розміщення групи тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності за паспортом прив’язки групи тимчасових споруд в м. Татарбунари, за заявою фізичних осіб - підприємців Голощак Олени Володимирівни, Друзенко Ганни Михайлівни, Клєпчевої Людмили Аркадіївни, Мунтян Лариси Аркадіївни, Топал Євгена Петровича, згідно 14 питання порядку  денного  17 сесії 7 скликання.

3. Про надання згоди на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності за паспортом прив’язки тимчасової споруди в м. Татарбунари, за заявою фізичної особи - підприємця Фоменка Віталія Степановича, згідно 15 питання порядку  денного  17 сесії 7 скликання.

4. Про надання згоди на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності за паспортом прив’язки тимчасової споруди в м. Татарбунари, за заявою фізичної особи - підприємця Станкової Анастасії Валентинівни, згідно 16 питання порядку  денного  17 сесії 7 скликання.

5. Про перенесення пам’ятного знаку загиблим євреєм.

6. Заява Задорожного Марка Віталійовича

Голова  комісії                                                                          Гажийський В.В.