Шановні сільгоспвиробники, голови селянських(фермерських) господарств та власники майнових сертифікатів на об’єкти аграрної інфраструктури!

    Виконавчий комітет Татарбунарської міської ради звертається до Вас  стосовно активізації Вами оформлення документів на право володіння та оренди земельних ділянок, формування земельних ділянок з присвоєнням кадастрових номерів, оформлення Вами прав власності на частки в майнових комплексах аграрної інфраструктури (ферми, теплиці, склади тощо) відповідно до наданих Вам сертифікатів з метою упередження випадків силового (рейдерського) захоплення земельних ділянок та об’єктів аграрної інфраструктури.

Роз’яснення та консультації з цих питань надаються спеціалістами управління агропромислового розвитку Татарбунарської районної адміністрації (вул.Центральна,36, м.Татарбунари, т. 3-24-37) та виконавчого комітету Татарбунарської міської ради (вул.Лесі Українки, м.Татарбунари, т.3-15-90).

   Інформуємо, що у складі Головного управління Держгеокадастру в Одеській області, сформовано відділ по контролю за використанням земель, яким у разі порушення земельного законодавства (самовільне захоплення, нецільове використання, використання без документів на право володіння (розпорядження) тощо) складаються протоколи та накладаються відповідні штрафи.

   Також інформуємо, що обробка земель сільськогосподарського призначення без укладеного та належним чином зареєстрованого договору з власником, може класифікуватись як правопорушення у сфері земельного законодавства або у сфері господарської діяльності.