На минулі вихідні  ініціативна група  жителів нашого міста, яка організувалася за закликом Сергія Діордієва в рамках всесвітньої акції  «Зробимо світ чистішим», здійснила прибирання  міської території  біля  Татарбунарських  РЕМ.

       Хочу подякувати всім вам за небайдуже ставлення до вигляду міських вулиць, їх санітарний стан та наведення порядку в місті!  

       Ви одними із перших організованою групою вийшли на його вулиці  і розпочали очищення  територій від сміття. Дуже відрадно те, що з вами були ваші діти. Залучаючи їх до спільного прибирання міста, ви розвиваєте у них добрі риси дбайливих господарів, привчаєте до постійного порядку.  Цією акцією ви подали добрий приклад  для всіх жителів нашого міста і я впевнений, що  з продовженням таких ініціатив на вулиці міста будуть все частіше виходити його жителі і разом наводити лад в ньому. Комунальне підприємство міської ради «Водопостачальник» відгукнулося на прохання ініціаторів і надало їм транспорт для вивезення  всього бруду, який був на цій території. В акції прийняв участь  мій заступник  Олександр Лєсніченко.

       Хочу зазначити, що активні  роботи із весняного благоустрою Татарбунарська міська рада  розпочала в місті відразу з настанням теплих днів. Силами управління майном комунальної власності і благоустрою міської ради ведуться роботи в міських парках і скверах:  перекопування клумб, кронування дерев, висадження квітів. Відновилися після зимового періоду і  роботи із  системного облаштування міста:  на сьогодні  повністю завершено укладення нової тротуарної плитки  на тротуарі біля багатоквартирного будинку на перехресті вулиць Горького  та Соборна.

       Нами розроблено  заходи із благоустрою, які комплексно будуть проведені протягом квітня - традиційного  весняного місячника прибирання та озеленення, в ході якого буде організовано День Довкілля. Відповідне розпорядження  про  це вже проходить свою кінцеву перевірку і на днях буде підписано мною. Але, я впевнений, і це дуже добре видно з таких яскравих і потрібних нашому рідному місту ініціатив, що  переважна більшість татарбунарців не буде чекати квітня, а по своїм силам і організовуючись в міжвуличні групи,  вже в ці дні  спрямує свій ентузіазм  на  прибирання міських вулиць, дитячих майданчиків, прибудинкових територій та озеленення міста. Спільними зусиллями зробимо наше місто чистішим та затишнішим!

З повагою

Татарбунарський міський голова                                                                               Андрій Глущенко   

    Четвертий рік Татарбунарська міська рада здійснює повноваження у сфері надання адміністративних послуг населенню, які в 2015 році були делеговані державою органам місцевого самоврядування.

 Сьогодні, жителі нашого міста вже звикли звертатися за наданням відповідних послуг не до районної служби з цих питань, а до  міського відділу реєстрації. З перших днів його функціонування  перед  міською радою постало завдання  забезпечення зручного доступу громадян до отримання необхідного сервісу та належних умов роботи відділу. Тому, в 2017 році відділ був переведений із невеликого приміщення, з максимально можливими на той час умовами праці, в більш пристосоване -   адміністративну будівлю міської ради, що знаходиться на вулиці Центральна 36, де персонал розмістився в 4-х відремонтованих кабінетах, а громадяни могли очікувати в просторнішому  вестибюлі. Проте,  і цей  досягнутий рівень не відповідав сучасним запитам громадян.

 Із врахуванням вимог, які висуваються сьогодні до організації надання адміністративних послуг населенню, спрощення процедури їх отримання, поліпшення якості адміністративних послуг, а також створення необхідних умов як для обслуговування людей, що звертаються за послугами, так і для персоналу, який забезпечує їх надання, - Татарбунарська міська рада розпочала в листопаді 2018 року капітальний ремонт  адміністративної будівлі  з влаштуванням  більш сучасного центру  надання   адміністративних  послуг в нашому місті. На будівельно-ремонтні роботи із міського бюджету було спрямовано  450,0 тис. гривень. Для працівників відділу здійснено придбання комп’ютерної техніки у сумі 82,8 тис. гривень.

 Нинішня модернізація технічно-програмних умов відділу реєстрації проходить паралельно із вдосконаленням інституційних засад його діяльності, приведення їх відповідно до чинного законодавства. З цією метою  на 30-ій сесії міської ради депутатами прийнято два важливих рішення про утворення Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Татарбунарської міської ради та про затвердження Концепції створення Центру надання адміністративних послуг Татарбунарської міської ради на 2018 – 2020 роки.      

        Від реалізації цієї Концепції очікуються суттєві результати для громадян та суб’єктів господарювання:

 – отримання  необхідних адміністративних послуг  в комфортних, доступних та безбар’єрних умовах за інтегрованим підходом та моделлю життєвих ситуацій («народження», «шлюб», «паспорт», «реєстрація бізнесу», «переїзд/придбання нерухомості», «придбання земельної ділянки», «житлова субсидія», «вихід на пенсію» та інш.);

- можливість оплати платних адміністративних послуг безпосередньо у приміщенні центру;

- використання електронної системи керування чергою;

- можливість отримання довідкової інформації щодо адміністративних послуг телефоном, електронною поштою;

для працівників центру:  належні умови роботи, регулярні заходи з підвищення кваліфікації;

для міста та майбутньої територіальної громади: прозорі умови надання адміністративних послуг, покращений інвестиційний клімат, максимальні надходження до місцевого бюджету за надання адміністративних послуг.

       В цілому, утворення такого сучасного центру адміністративних послуг є важливим  кроком для нашого міста,  який поряд з  іншими нинішніми та перспективними модернізаційними проектами виводить його на новий рівень розвитку. Залишається сказати, що в рамках партнерства  Татарбунарської міської ради з міжнародною програмою  "U-LEAD з  Європою" Татарбунарський міський голова Андрій Глущенко та заступник міського голови Олександр Лєсніченко прийняли участь  у конференції Програми  "U-LEAD з  Європою", що пройшла в Києві,  і де, серед багатьох інших представників  місцевих територій, підписали  Меморандум  про співробітництво між виконавцями Програми та громадами, які її втілюють. Підписання меморандуму створить сприятливі умови для більш динамічного процесу модернізації  умов надання адміністративних послуг  населенню та  офіційного відкриття утвореного з цих питань центру. IMG 5665IMG 5665IMG 5665IMG 5665IMG 5665IMG 5665

С таким акцентом, накануне праздничного Дня 8 марта, Татарбунарский городской  голова Андрей Глущенко поздравил  всех женщин города и района  с наступлением весны и новым пробуждением природы.

       Сердечные  поздравления и слова глубокого уважения  были адресованы татарбунарским женщинам через средства массовой информации, а также  непосредственно представительницам трудовых коллективов  в рамках торжеств, которые проходили в районном Дворце культуры,  городских общеобразовательных школах, детских садах, районной больнице и на отдельной встрече городского головы с женским активом  города.  

       Обращаясь  к главным участникам  праздника, руководитель города на всех торжественных площадках отмечал особую неординарность талантов, глубину внутреннего мира, мудрость поступков, благость дел, искренность сердец  и, конечно же,  неповторимость внешнего  образа, – которые присущи  женщинам. Подчёркивая огромную меру  постоянного деятельного участия современной женщины во всех сферах государственного и общественного развития, в укреплении семейных традиций, рождении и воспитании детей, умножении согласия и мира между людьми, - городской голова благодарил  своих слушательниц за умение совершать все эти великие  благословенные дела достойно и с большой долей ответственности.

       Первые весенние цветы, яркие красочные наборы конфет, украшенные необычными  узорами торты,  вдобавок к   искренним  пожеланиям, -  стали приятным и ожидаемым подарком городского головы для многих женщин, которые живут и трудятся в нашем городе, умножают его традиции и вносят свой посильный вклад, наравне с мужским населением города, в его  дальнейшее развитие.  

IMG 7004IMG 7004IMG 7004IMG 7004IMG 7004IMG 7004IMG 7004IMG 7004IMG 7004

   Від імені депутатського корпусу та виконавчого комітету Татарбунарської міської ради вітаю вас зі святом 8-го березня.

  В наш час  важко  уявити  сферу  людського  життя,  де  не  була  б  присутня  жінка,  або  її  вплив.  Особистісні,  людські  та  ділові  якості жінок  вже  давно  спростували  виключне  чоловіче  лідерство  на  виробництві,  в  державному  управлінні, на нивах  науки  і  культури,  в  будь – якому   колективі. Сьогодні ви спрямовуєте свій  розум,  культуру,  інтелект, мудрість  та  дипломатичність на досягнення добрих змін в нашому суспільстві, його моральне  та  духовне  оздоровлення, виховання  молодшого  покоління,  збереження  та  примноження  сімейних  та  народних  традицій. Ваше велике природне  призначення: нести  людям  доброту,  ніжність,  любов,  чуйність, дарувати  нове  життя  і  бути  відповідальним за  нього, - викликає до вас почуття безмежної вдячності. 

Zi svyatom 8 Bereznya

  В  ці святкові весняні  дні  прийміть щирі  побажання  добра,  миру,  здоров`я,  добробуту,  здійснення  всіх  ваших  мрій та  звершень! Нехай кожен день вашого життя буде сповнений омріяною  любов`ю, усмішками ваших дітей та внуків, теплом сердець та радості щоденного спілкування з рідними і близькими. Нових вам  творчих  досягнень та  духовних вершин!

 

Татарбунарський міський голова                                                       Андрій Глущенко

Сегодня в Татарбунарском городском совете было необычное утро: у распахнувшихся дверей приёмной городского головы  появились дети, ученики 5-А класса Татарбунарского  учебно-воспитательного комплекса «Общеобразовательная школа І-ІІІ ступеней – гимназия» вместе со своим классным руководителем Выходец Людмилой Михайловной и своим учителем Фёдоровой Верой Александровной.

 Воплощая инновационные подходы в учебном процессе, учитель  запланировала  провести урок по теме формирования и распределения городского бюджета максимально близко к реальной действительности.  По заранее согласованному формату  урока-встречи, городской голова расположил самых любопытных и желанных гостей городского совета в своём кабинете, где в непринуждённой доверительной обстановке  рассказал  им о всех, доступных для детского восприятия, «премудростях» бюджетного процесса и его значения для развития города Татарбунары. Что такое бюджет, из каких частей он состоит, как наполняется  денежная финансовая корзинка, откуда берутся деньги, идущие в эту корзинку и куда потом деваются, - так, используя формулировки, приближённые  к словарному запасу детей по этой теме, городской голова представил ученикам  сложную работу всех, кто  причастен к  работе над самым сложным документом города.

  А дальше, посыпались вопросы наперебой, и подчас такие, что и самому опытному финансисту надо было бы искать правильный формат ответа, с учётом детской непосредственности. Но,  Андрей Петрович  успешно справился с необычными вопросами, каждому дал разъяснения, в том числе и на вопросы личного характера, касающиеся его отношения к работе,  деньгам, окружающим людям и, конечно, к родному городу. Испытали дети и общее мировоззрение городского головы, задав ему вопросы о причинах войн, политической обстановке на Украине, а также о помощи людям, которые переносят трудности  кризисных ситуаций.

 В завершении  нестандартного урока руководитель города и ученики, вместе со своим классным руководителем, поблагодарили друг друга за увлекательную совместную беседу, интересные вопросы и глубокие ответы. Каждому из гостей, в память о необычном уроке, городской голова вручил сладости и деловой блокнот. Самому активному участнику урока, который был выбран очень демократично всеми учениками, Андрей Глущенко вручил памятный приз.  Урок познания мира, проведенный в кабинете у городского головы, несомненно, оставит большой след  в сознании детей  и поможет им  понять  важность главного финансового документа города для его нынешнего и будущего развития.

IMG 6949IMG 6949IMG 6949IMG 6949IMG 6949IMG 6949IMG 6949IMG 6949IMG 6949IMG 6949IMG 6949IMG 6949IMG 6949IMG 6949IMG 6949IMG 6949IMG 6949