До уваги мешканців міста Татарбунари!
16 вересня 2022 року в м.Татарбунари проводитиметься екологічна акція "Міжнародний день чистих берегів". Небайдужих запрошуємо долучатись та прийти о 10:00 до річки Кагач ("Фонтанка") в центральній частині міста. Відповідальна особа - Даскалєску Ольга Євдокимівна, директор управління майном комунальної власності та благоустрою міста.

До уваги мешканців Татарбунарської громади!

      Відповідно до розпорядження Татарбунарського міського голови від  31 серпня 2022 року №147-р «Про громадське обговорення проєкту договору про співробітництво» з 06 вересня по 7 жовтня поточного року буде проводитись громадське обговорення проєкту договору про співробітництво між Татарбунарською міською територіальною громадою та Лиманською сільською територіальною громадою у сфері забезпечення соціально-правових послуг у формі надання субвенцій (утримання) Трудового архіву Татарбунарської міської ради.

     Пропозиції та зауваження до проекту договору приймаються спільною комісією з підготовки проекту договору про співробітництво територіальних громад, в письмовій формі , за адресою: м.Татарбунари, вул. Лесі Українки, 18  у робочі дні з 9.00 до 18.00 год., або на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з поміткою:  «Зауваження та пропозиції до договору про співробітництво щодо спільного утримання трудового архіву».

ДОГОВІР_оновлений.doc

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ТАТАРБУНАРСЬКОЇ ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!
Проводиться актуалізація інформації про реєстрацію місця проживання в Реєстрі територіальної громади (РТГ)

З метою забезпечення інформування населення і роботодавців та реалізації механізму підтвердження результатів неформального навчання осіб за професією «Кухар» на базі Державного навчального закладу «Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» Татарбунарська районна філія Одеського обласного центру зайнятості доводить до відома мешканців громади.